Przejdź do treści

Rozwiązania w zakresie uzdatniania wody

Rozwiązania w zakresie uzdatniania wody

Wysokiej jakości produkty i usługi uzdatniania wody do dializy dostosowane do Państwa potrzeb.

Zastosowania dopasowane do klientów, a nie odwrotnie.

Dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi uzdatniania wody do dializy dostosowane do Państwa potrzeb. Państwa korzyści to długofalowa poprawa wyników pacjenta, oszczędność kosztów i czasu, łatwa obsługa i niezawodność naszych systemów.

Różne perspektywy, różne wymagania, różne pytania. Jedna dostosowana do potrzeb odpowiedź

Wiele czynników, takich jak wielkość i obciążenie stacji dializ, jakość wody i lokalne wytyczne, wpływa na wymagania dotyczące wyposażenia technicznego. Nawet osobiste preferencje mają wpływ na projektowanie systemu (np. a wystrój wnętrz pomieszczeń zabiegowych). W tym celu oferujemy szeroki zakres usług i produktów dla różnych potrzeb. Państwo jako klient, podajecie swoje wymagania, a my tworzymy indywidualny pakiet produktów i usług.

Usługi w zakresie technologii uzdatniania wody

eco4dialysis
Planowane koszty i przejrzystość

W czasach rosnących cen produktów ważne jest, aby mieć dokładną wiedzę na temat wielkości konsumpcji i obniżać ją jak to tylko możliwe. Opracowaliśmy eko4dialysis, aby zapewnić taki poziom przejrzystości kosztów. Pracując z Państwem, określimy potencjał oszczędnościowy i dopasujemy system tak, aby odpowiadał Państwa indywidualnej koncepcji centrum dializ.

zarządzanie projektami rozwiązań technologii uzdataniania wody
Indywidualna konstrukcja projektu

Podczas pracy nad projektem z pracownikami opieki medycznej przechodzimy przez typowe etapy lub fazy projektu. Jednym z etapów jest wizualizacja wszystkich części projektu – od początku do końca. Oferujemy szeroką gamę technologii uzdatania wody. Każdy system jest indywidualnie dostosowany do lokalnych warunków i wymagań. Kolejnym krokiem jest zebranie wymagań klienta. Opracowaliśmy specjalny kwestionariusz do rejestrowania wszystkich Państwa indywidualnych potrzeb. Każdy projekt jest wyjątkowy, ponieważ musimy opracować uzdatnianie wody w zależności od lokalnych wymagań. Podstawą udanego projektu jest szczegółowa specyfikacja kompletnego systemu, który jest zobrazowany w szczegółowych planach Państwa ośrodka.

Powiązane treści
Zaopatrzenie w wodę do dializy — Fresenius Medical Care

Kompleksowe systemy uzdatniania wody dla ośrodków dializacyjnych.

Zaopatrzenie w koncentrat, Fresenius Medical Care

Niezawodne przygotowanie i dostarczanie koncentratu kwaśnego