Przejdź do treści

Usługi świadczone przez Fresenius Medical Care

Pielęgniarka opiekująca się pacjentem w łóżku

Fresenius Medical Care jest największym na świecie dostawcą produktów i usług dla osób dializowanych.

Fresenius Medical Care oferuje kompletne rozwiązanie dla osób z przewlekłą niewydolnością nerek — od badań i rozwoju, poprzez wytwarzanie produktów do dializy, aż po zapewnienie kompletnych opcji terapeutycznych we własnych stacjach dializ. Jako firma działająca na polu usług i produktów dla chorób nerek, Fresenius Medical Care oferuje kompleksowe rozwiązania dla pacjentów w każdym miejscu i każdego dnia. Nasze podstawowe wartości, takie jak jakość, zaangażowanie i zorientowanie na klienta, prowadzą nas ku tej wizji.

Opieka nad pacjentami

Na pierwszym miejscu stawiamy dobre samopoczucie naszych pacjentów.  Jesteśmy zaangażowani w poprawę jakości życia naszych pacjentów. Każdy pacjent jest dla nas niepowtarzalny. Fresenius Medical Care zapewnia możliwości leczenia, które pozwalają na dopasowanie terapii do potrzeb każdego pacjenta. Ma to kluczowe znaczenie dla naszego podejścia do usług. We Fresenius Medical Care koncentrujemy się na zapewnieniu najwyższego standardu opieki przez cały czas, w celu uzyskania lepszych wyników klinicznych.

Dowiedz się więcej o usługach Fresenius Medical Care:

NephroCare

Poprawa jakości życia pacjentów w ponad 40 krajach.

Fresenius Medical Care zapewnia indywidualne możliwości leczenia dla ponad 270 000 pacjentów na całym świecie.

Ośrodki dializacyjne — Fresenius Medical Care

Znajdź stację dializ Fresenius Medical Care w swoim kraju.

Fresenius Medical Care świadczy usługi w ośrodkach dializacyjnych w krajach na całym świecie. W Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej ta usługa Fresenius Medical Care nosi nazwę NephroCare. W Ameryce Północnej nazwa się Fresenius Kidney Care.

Znajdź stację dializ w swoim kraju
5008 CorDiax

Systemy i usługi leczenia

Firma Fresenius Medical Care jest zaangażowana w ulepszanie istniejących i tworzenie nowych terapii poprzez ciągłe badania i rozwój. Przede wszystkim nasi dializowani pacjenci zasługują na najwyższą jakość życia, jaka jest możliwa z medycznego i technicznego punktu widzenia. Fresenius Medical Care w pełnym zakresie dostarcza:

  • Urządzenia do hemodializy,
  • Systemy do dializy otrzewnowej,
  • Systemy uzdatniania wody,
  • Materiały eksploatacyjne do dializy,
  • Fotele do zabiegów medycznych i inne produkty pokrewne.
Powiązane treści
Pacjent poddawany leczeniu hemodializującemu

Dokonanie odpowiedniego wyboru.

Dowiedz się więcej o naszej firmie.