Przejdź do treści

Strategia i wartości

Podstawowe wartości Fresenius Medical Care

Nasze główne wartości

  • Jakość i uczciwość
  • Innowacja i doskonalenie
  • Szacunek i godność

Wizja

Ponad czterdzieści lat doświadczenia w dializoterpii, innowacyjnych badaniach oraz światowy lider w dziedzinie usług dializacyjnych i produktów - to Fresenius Medical Care.

Dzięki naszym innowacyjnym technologiom i koncepcjom leczenia pacjenci z chorobą nerek mogą teraz patrzeć w przyszłość z większą pewnością. Dajemy im przyszłość, oferując najlepszą możliwą jakość życia. Korzystamy z rosnącego zapotrzebowania na nowoczesne metody dializy i pracujemy konsekwentnie, aby wzmocnić rozwój firmy. Wspólnie z naszymi pracownikami koncentrujemy się na realizacji strategii, które umożliwią nam utrzymanie wiodącej pozycji technologicznej. Jako firma zintegrowana pionowo oferujemy produkty i usługi dla całego łańcucha wartości dializ.

Naszym punktem odniesienia są najwyższe standardy medyczne. To nasze zaangażowanie w naszych pacjentów, naszych partnerów w systemie opieki zdrowotnej i naszych inwestorów, którzy ufają niezawodnym wynikom i przyszłości Fresenius Medical Care.

Tworzenie przyszłości wartej życia. Dla pacjentów. Na całym świecie. Każdego dnia.

Misja

Dzięki zaangażowaniu w opracowywanie innowacyjnych produktów i terapii Fresenius Medical Care osiąga optymalne, zrównoważone standardy kliniczne, jakościowe i technologiczne w opiece nad pacjentami. Wyjątkowa pozycja Fresenius Medical Care opiera się na wieloletnim doświadczeniu zawodowym i ciągłej innowacji. W związku z tym głównym celem naszych prac badawczo-rozwojowych jest utrzymanie technologicznej i klinicznej przewagi potrzebnej do tworzenia innowacyjnych produktów i ulepszonych terapii. Nasi pracownicy wspólnie z nami są zaangażowani w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług oraz zapewnianie optymalnych praktyk medycznych i profesjonalnych w opiece nad pacjentami. W relacjach z naszymi pracownikami i partnerami biznesowymi dążymy do uczciwości, integralności, szacunku i godności.

Strategie i wartości Fresenius Medical Care

Strategia

Wcielamy naszą wizję w życie

Strategia Fresenius Medical Care jest wzorem do zrealizowania naszej wizji. Celem jest utrzymanie naszej pozycji wiodącego światowego dostawcy wysokiej jakości terapii do dializy i produktów oraz wykorzystanie jej jako podstawę zrównoważonego, rentownego wzrostu.

Przeczytaj więcej o strategii naszej firmy na naszej globalnej stronie internetowej 

Powiązane treści
Obowiązki Fresenius Medical Care

Nasze zobowiązanie odpowiedzialności

Profil naszej firmy